Reference

Děkujeme za vaše slova

3.11.2023

U paní Kateřiny jsme si objednali svatební dort pro 35 osob, v odlehčené variantě (zakysaná smetana). Od poptávky až po poslední drobeček dortu na talíři mojí nově nabyté tchýně, šlo všechno naprosto dokonale.
Dort absolutně předčil mé očekávání, i když jsem jej viděl na www stránkách cukrárny. Jednání s paní majitelkou bylo úplně úžasné, převzetí zcela dle dohody (paní majitelka je vážně sympoška) a dort? Lepší jsem v životě nejedl!! Nejdřív se bojíte, že se to nedá sníst a nakonec litujete, že nebyl větší. Paní Kateřino, děkujeme ❤️. 

Pavel Melich

Ženich

1.11.2023

Děkujeme moc za velmi krásný a chutný svatební dort :) :) :). Také chválíme velký výběr dortů a zákusků. Dále oceňujeme super domluvu, paní Kateřina byla velmi milá. Na facebooku byl přehledný návod jak dort objednat. Navíc nám půjčili tác, díky kterému se dort snadno převážel. A jelikož byl uvnitř dortu stabilizační a chladící systém, dort vydržel i náročnou trasu, protože se rekonstruoval most, takže jsme to museli celé objíždět.
Cukrárna tedy předčila veškerá naše očekávání. 


Zbyňa Cerman

Ženich

1.12.2022

Paní z cukrárny zvládla úplně bezchybně připravit na naši svatbu více než 350 vynikajících zákusků (nezbyl ani jeden) a ještě úplně nádherný, lehký a senzační měcháček (ten naštěstí k radosti všech zbyl a mohli jsme si dát i po svatbě 🙂). Navíc paní cukrářka má vše velmi velmi dobře zorganizované, což ulehčí spoustu starostí. Závidím všem dalším zákazníkům, kteří si budou pochutnávat na svých dortech a jsem si jistá, že to nebyla naše poslední dobrota z této cukrárny. 😊 Moc děkujeme a doporučujeme 


Martina Nejezchlebová

Nevěsta

červen 2023

Objednali jsme si svatební dort a můžu všem doporučit! Krásný a především velice chutný, poctivý. Paní Kateřina s manželem jsou úžasní a my ještě jednou děkujeme 🍰❤️
PS: ani se zákusky nešlápnete vedle, doporučuji    Barbora Vejnarová

Nevěsta

31.7.2022

Majitelům této cukrárny chceme velice poděkovat, nejen za famózní svatební dort ale i za pohotovost, podporu a doladění všeho k dokonalosti. Paní Kateřina i pan Luboš mají srdíčko na správném místě a na jejich práci je to vidět! A pokud váháte od koho si necháte udělat dort.. Tak určitě od této dvojce! Velice doporučujeme! Mockrát za vše děkujeme!

Jedinečné dezerty·

Verča Fabišíková

Nevěsta

29.8.2021

Jsem moc ráda, že jsme objevili tak dokonalou cukrárnu. Paní je velice milá a ochotná. Snažila se nám ve všem vyjít vstříc a to jsme si celkem vymýšleli. Svatební koláčky byly výborné, cupcaky jsem lepší v životě nejedla a svatební dort? To byla bomba. Takže pro  dorty už jedině k Vám. Mockrát děkujeme. 


Iva Karásková

Nevěsta