Otázky a odpovědi1. Potřebuji objednat svatební dort. 

  Jak mám postupovat?

  •  ♥ Začni tím, že si přehraješ video  JAK OBJEDNAT SVATEBNÍ DORT?
  •  ♥ Až potom vyplň formulář s poptávkou, kde podrobně napíšeš termín vyzvednutí, jaký dort, sladký    bar,  kolik  porcí. Do přílohy můžeš přiložit fotky tvé představy.
  •  ♥ Do 10 dní ti přijde do mailu kalkulace. (někdy to trvá déle)
  •  ♥ Pokud s ní souhlasíš potvrď  nám jí do 7 dnů  e-mailem. 
  • ♥ Teď je ten správný čas, poslat zálohu. 

Číslo účtu : 985440093/0600

IBAN: CZ32 0600 0000 0009 8544 0093

Záloha na svatební dort je 2000,-

Do poznámky k platbě vždy uveďte své jméno a termín svatby, aby šla platba přiřadit k vaší objednávce.

Záloha je nevratná. Uhrazením zálohy souhlasíte s obchodními podmínkami, které platí při zrušení objednávky.2. Dovezu svatební dort v pohodě?

Ano dovezete .♥ Všechny patrové dorty mají v sobě stabilizační systém táců a tyček, pro hladký převoz dortu na místo svatby. V létě je podmínka klimatizovaný vůz, takže mikinu s sebou. Pokud nebudete řezat zatáčky, jako závodník, dort dorazí v pořádku. Mrkněte na krátké video s ukázkou jak stabilizace funguje v reálu.

3. Můžu mít ve svatebním dortu několik druhů korpusů a náplní ?

Bohužel to v nabídce nemáme. Byť to na první pohled působí, že si tak vaši hosté můžou vybrat, pro toho kdo dort krájí se to může stát noční můrou. V reálu to pak vypadá ve většině případů tak, že ten kdo miluje Kysanou smetanu s lesními plody přijde, když se krájí Paríž s višněmi, ale tu on nerad... jde si popovídat, mezitím se ale po Kysané smetaně zapráší :o))  Když se po chvíli vrátí, nevěří svým očím, protože se jde právě krájet Mecháček s borůvkami. Zírá a říká, jako on už vážně není ???  :o)))  

♥Naše rada zní♥

 Pojďte si to zjednodušit...

 Zavřete oči a představte si, jaký dort by vám udělal největší radost. Který je ten váš vysněný? Až potom přijde na krájení dortu, řekněte" jde se krájet dort, kdo si dá? "   Prostě neřešíte ...   No není to pohoda♥

4. Dort vyzvednu v pátek, vydrží do neděle?

Ano, tedy pokud vám ho někdo mezi tím nesní :o)) Dorty připravujeme na zakázku, takže jsou čerstvé. Navíc chuť dortu je nejlepší, když se nechá lehce rozležet.

5. Jde objednat zákusky a dorty také na jiný den než čtvrtek a pátek?

Ano, s dostatečným časovým předstihem. Po telefonu vám nahlásíme, z jakých zákusků můžete vybírat. Společně pak domluvíme přesný čas vyzvednutí vaší objednávky.

6. Jde u vás platit kartou?

Ano, přesto preferujeme platbu v hotovosti.

7. Získala jsem poukaz na dort, jak mám postupovat?

Poukaz na dort má platnost 30 dní. V průběhu této doby je potřeba dort objednat a vyzvednout. Poukaz po splatnosti propadá. Při vyzvednutí dortu  vezměte poukaz s sebou. Prosím nepřehýbejte.