622018112319  

Vše co potřebujete vědět před výběrem svatebního dortu.

Pokud už máte určený termín pro Váš slavnostní den D, je načase objednat svatební dort! Vše si dobře promyslete, fantazii se meze nekladou a pokud potřebujete pomoci, rádi Vám něco vhodného doporučíme. Některé dekorační doplňky je potřeba předem objednat, a proto Vás prosíme, nenechávejte objednávku na poslední chvíli. 

č.38č.37č.46

Pojďte si vybrat

  • volba korpusu: světlý nebo tmavý
  • volba náplně: šlehačkový (nelze potahovat) nebo krémový (výběr příchutí viz DORTY - DĚTSKÉ DORTY)
  • volba zdobení: saténová mašle, francouzské krajky, živé květy, modelované květy či postavičky...
  • tácy a podnosy: svatební patrové tácy, skleněné podnosy, svatební brány, figurky... vše na zálohu zapůjčíme
  • doprava: preferujete osobní vyzvednutí nebo si přejete dovézt dort až na místo chladícím vozem...

Cena

  • Cena: předem vykalkulujeme na základě vašeho výběru. Pokud si objednáte modelovaný dort, jeho cena se bude řídit obtížností zadání.
  • Složení zálohy: zálohu lze poslat na účet uvedený v kontaktech,zálohu  tvoří polovina z celkové ceny,objednávka je závazná.
  • Záloha je nevratná při zrušení termínu. Při zrušení objednávky nebo počtu porcí dortu vám bude účtován storno poplatek 50% z počtu zrušených porcí.
  • Objednávku lze doplatit v průběhu týdne před svatbou, nejpozději den před rozvozem.Záloha bude odečtena od ceny dortu.
  • Cena rozvozu chladícím vozem se počítá podle ujetých kilometrů a náročnosti terénu(vršky Krkonoš) podle místa určení

Preferujeme osobní objednávku. Jestliže se nemůžete dostavit osobně, objednávku můžeme samozřejmě připravit a doladit po telefonu. Pokud píšete informace do mailu, nezapomeňte prosím uvést své jméno, telefon a termín svatby, popř. datum, kdy si chcete dort vyzvednout. Počítejte prosím s tím,že mailové poptávky se vyřizují až naposledy.Pokud chcete mít jistotu,že je vaše objednávka zpracovaná,prosím zavolejte.

Důležité je poslat fotku předlohy přes sociální sítě ne do mailu,pak budeme mít jistotu,že se bavíme o stejném dortu.Po té vám dort naceníme.

Kontaktujte nás

Telefonické objednávky

jsou vyřizovány přednostně.

Objednávky a dotazy   

Tel.:  604 653 803

Tel.:  732 373 675

 

Napište nám

Emaily vyřizujeme do 7 pracovních dnů

Do emailu vždy uvádějte telefoní kontakt na Vás.

Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a pět 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).